PIEGĀDE

www.karla.lv piedāvā standarta piegādes visā pasaulē:

Ar Omniva - piegāde ar Omniva pakomātu ir viens no visātrākajiem pirkuma saņemšanas veidiem. Piegādes laiks Latvijā 1- 3 darba dienas.

Ar Latvijas Pasts - pasūtījumu varēsiet izņemt savā tuvākajā pasta nodaļā. (Ņemiet vērā, ka pasūtījumi netiek piegādāti sestdienās, svētdienās un svētku dienās Latvijas Republikā).

Neskatoties uz to, ka mēs pieliekam visas pūles, lai pasūtījums tiktu nogādāts termiņā, dažreiz rodas aizkavēšanās. Ja piegāde tiek aizkavēta  Fors-mažor apstākļu vai trešo apstākļu dēļ, jūs tiksiet informēti par piegādes aizkavēšanos, saņemot informatīvo e - pastu.

Piegāde notiek 1-7 darba dienu laikā Latvijā. Eiropas Savienībā 7 - 14 darba dienas. Ārpus Eiropas Savienības 14 - 30 darba dienu laikā, aizkavēšanās iespējamas muitas formalitāšu dēļ, kas no mums nav atkarīgs.

Pasūtījumiem ārpus Eiropas Savienības Jūs esiet atbildīgi par visām muitas formalitāšu un visu nodokļu apmaksu.

Katrs veiktais pasūtījums www.karla.lv interneta veikalā tiek individuāli izgatavots 1 – 14 darba dienu laikā un tad nodots piegādei.

DISTANCES LĪGUMS 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

APMAKSAS KĀRTĪBA

Mājaslapas īpašnieks ir SIA „ZANEL”, reģistrēts LR Komercreģistrā ar reģ. Nr. 40203413094 (Juridiskā adrese: Baloži, Uzvaras prospekts 25, k-4, LV-2128).

Iepirkšanos www.karla.lv nosaka LR 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

Veicot pasūtījumu ir nepieciešams zināt jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasta adresi un datus, kas saistīti ar maksājuma veikšanu (piemēram, kredītkartes numurs un derīguma termiņš). Tas ļauj nodrošināt pilnvērtīgu jūsu pasūtījuma izpildi un informēt par pasūtījuma izpildes statusu. www.Karla.lv garantē, ka Jūsu personas datu apstrādē tiks ievērota konfidencialitāte, garantējot personas datu drošību.

Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Veicot pasūtījumu, Pircējs pasūtījumā norādītajā epastā saņem rēķinu ar uzņēmuma rekvizītiem un darījuma detaļām;

Ja vēlaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 26196522. Var gadīties, ka mēs nevaram precizēt Jūsu pasūtījumu, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču centīsimies darīt visu iespējamo, lai Jums palīdzētu. 

CENU POLITIKA

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija Karla interneta veikalā ir mainīgas.

APMAKSAS VEIDI

Par pasūtījumu var norēķināties ar: Bankas pārskaitījumu, maksājuma kartēm un Paypal

PayPal nodrošina naudas nosūtīšanu no personīgā konta vai kredītkartes uz www.karlas.lv SIA "ZANEL" kontu par veikto pirkumu.

Ja vēlaties izveidot savu personīgo PayPal kontu, apmeklējiet PayPal mājaslapu. https://www.paypal.com/lv

Preču izsūtīšana tiek veikta pēc apmaksas saņemšanas 1- 14 darba dienu laikā

PREČU ATGRIEŠANA UN APMAIŅA

Preču atgriešana un apmaiņa tiek nodrošināta saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

Sīkāk var lasīt: http://www.likumi.lv

ATGRIEŠANA UN APMAIŅA IZPĀRDOŠANAS LAIKĀ

Izpārdošanas laikā atgriešana nav iespējama. Apmaiņa ir iespējama, ja pieprasīta prece ir pieejama noliktavā. Paldies par sapratni!

ATGRIEŠANA

Pēc pasūtījuma piegādes Jums ir 14 dienas, lai atgrieztu pasūtīto preci.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atgriešana ir iespējama tikai tām precēm, kas nav nonēsātas, mazgātas vai neliecina par nekādu bojājumu. Ja prece ir bojāta, Karlai nav jāmaina vai jāpieņem tā atpakaļ. Lūdzu, ņemiet vērā arī, ka birkai un cenu zīmei jābūt pievienotām apģērbam, lai Karla varētu akceptēt maiņu vai atgriešanu.

Ja jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Jūs varat atsūtīt mums e-pastu [email protected] vai zvanīt uz(+371)26196522

ATGRIEŠANAS IZMAKSAS

Lūdzam, ņemiet vērā, ka atgriešanas izmaksas ir jāsedz klientam.

Informējam, ka preces izskats un krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamā attēla, tas atkarīgs no katra datora uzstādījumiem.

IZSTRĀDĀJUMU KOPŠANA

Lai notīrītu nelielus netīrumus, vienkārši noslaukiet tos ar mitru auduma salveti.

Ieteicams mazgāt ar rokām vēsā ūdenī ( 30 ° ), neberžot, nerīvējot. Izmantot vilnai paredzētu mazgāšanas līdzekli. Noskalot remdenā ūdenī un uzlikt uz sausa dvieļa, lai absorbētu lieko mitrumu, žāvēt tikai guļus stāvoklī. Nežāvēt tiešos saules staros un uz sildelementiem. Nedrīkst žāvēt mehāniski - centrifūga vai veļas žāvētājā. Gludināšanas temperatūra max 100°C. Kažokādu var izķemmēt ar dzīvniekiem paredzēto ķemmi.

SVARĪGI:

Apģērbs un aksesuāri var saturēt sīkas detaļas, kas ir ļoti rūpīgi piešūtas, bet var radīt nosmakšanas un aizrīšanas risku.

Neatstājiet mazuli bez uzraudzības. Nelietojiet apģērbus un aksesuārus, ja kāda detaļa kļuvusi vaļīga vai bojāta.

Visi izstrādājumi ir rūpīgi adīti vai tamborēti un diegu galiņi noslēpti, bet kā jau roku darbs, tad pēc ilgāka laika var gadīties, kad kāds diedziņš izlien ārā. To droši var ievērt atpakaļ ar adatu un paslēpt. Tas nav brāķis, bet diegu īpašība.

JAUNUMU un piedāvājumu saņemšanas pieteikšana

Ja Jūs esat izvelējies saņemt e-pastus no Karla, mēs Jums piedāvāsim plašu informāciju par tirdzniecību, jaunajām kolekcijām un citus Karla jaunumus. E-pasta adrese, kuru Jūs norādījāt reģistrējoties Karla interneta veikalā, tiks izmantota tikai mūsu uzņēmumā, lai nosūtītu Jums jaunāko informāciju. Mēs cienām Jūsu tiesības uz privātumu un nenodosim citiem uzņēmumiem Jūsu e-pasta adresi. Ja vēlaties atteikties saņemt Karla jaunumus, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma politika izklāsta veidus, kādos internetveikals  www.karla.lv lieto un aizsargā jebkuru informāciju, kuru Jūs sniedzat, lietojot mūsu interneta veikalu.

Internetveikals www.karla.lv apņemas aizsargāt Jūsu privātumu. Kad internetveikals www.karla.lv lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, lai Jūs tiktu atpazīts mājaslapā, mēs apliecinām, ka tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.

Internetveikals www.karla.lv var mainīt šo privātuma politiku laiku pa laikam, atjaunojot informāciju šajā lapā, tādēļ aicinām Jūs laiku pa laikam ieskatīties šajā lapā, lai pārbaudītu, vai nav veiktas kādas izmaiņas, ar kurām Jūs nebūtu apmierināts.

Kādus datus mēs ievācam?

Mēs varam ievākt šādu informāciju:

Vārdu, Uzvārdu;

Kontaktinformāciju (ieskaitot e-pasta adresi un/vai telefona numuru);

Demogrāfisku informāciju (adresi, pasta indekss,);

Citu informāciju attiecībā uz klientu aptaujām un piedāvājumiem;

Mēs ievācam šo informāciju, lai saprastu Jūsu vajadzības, un piedāvājam Jums pēc iespējas labāku apkalpošanu, šādu iemeslu dēļ:

Iekšējo datu veikšanai;

Preču un pakalpojumu uzlabošanai;

Periodiskai reklāmmateriālu sūtīšanai (par jaunām precēm, īpašajiem piedāvājumiem vai citu līdzīga veida informāciju), kas, mūsuprāt, liktos Jums noderīga vai interesanta, lai saņemtu to e-pastā;

Laiku pa laikam mēs varētu ar Jums sazināties izpētes mērķiem, izmantojot Jūsu e-pasta adresi, telefonu, faksu vai pasta adresi. Mūsu mērķis ir pielāgot mājaslapu Jūsu interesēm.

DROŠĪBA

Mēs apliecinām, ka Jūsu informācija pie mums ir drošībā. Lai novērstu nepilnvarotu pieeju informācijai vai tās izpaušanu, mēs esam veikuši fiziskas, elektroniskas un organizatoriskas procedūras, lai pasargātu un nodrošinātu elektroniski ievāktās informācijas privātumu.

Kā mēs lietojam sīkdatnes, (ko angliski sauc par cookies)?

Sīkdatne jeb cookie ir mazs fails, kas jautā atļauju tikt izvietotam Jūsu datora cietajā diskā. Tiklīdz Jūs tam piekrītat, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt datu plūsmu pārraides tīklā vai informē par kādas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes atļauj interneta aplikācijām reaģēt uz Jums individuāli. Interneta aplikācija var pielāgot tās darbības Jūsu vajadzībām, interesēm, tam, kas Jums patīk vai nepatīk, savācot un atceroties informāciju, ko Jūs lietojat.

Mēs lietojam datu plūsmas sīkdatnes, lai atpazītu lapas, kas tiek lietotas. Tas mums palīdz analizēt datus par mājaslapas plūsmu un uzlabot mūsu mājaslapu, lai pielāgotu to mūsu klientu vajadzībām. Mēs lietojam šo informāciju tikai un vienīgi statistikas analīzes mērķiem. Kopumā sīkdatnes palīdz mums apgādāt Jūs ar labāku mājaslapu, sekojot tam, kuras lapas Jums šķiet noderīgas un kuras – ne. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz mums pieeju Jūsu datoram vai jebkādai informācijai par Jums, izņemot datus, ko Jūs pats vēlaties mums sniegt. Jūs varat izvēlēties vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa interneta pārlūku pieņem sīkdatnes, taču parasti Jūs tās varat pārveidot, izvēloties noraidīt sīkdatnes, ja to vēlaties. Tas var traucēt Jums izmantot visas mājaslapas priekšrocības

Saites uz citām mājaslapām

Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, kas saistītas ar mūsu interesēm. Tomēr, tiklīdz Jūs pametat mūsu mājaslapu, sekojot saitei uz citu lapu, mēs par to neesam atbildīgi un nespējam kontrolēt notiekošo citās lapās. Tāpēc nevaram būt atbildīgi par Jūsu aizsardzību un privātumu gadījumos, ja Jūs norādāt informāciju citu lapu apmeklēšanas laikā. Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu lapu, nevis uz citām lapām. Tāpēc, izejot no mūsu lapas, Jums ir jāņem vērā šis brīdinājums un jāņem vērā apmeklētās lapas privātuma politika.

PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS KONTROLĒŠANA

Jūs varat izvēlēties ierobežot personiskās informācijas ievākšanu šādos veidos:

Ja Jūs esat iepriekš atļāvis/usi izmantot personīgos datus tiešiem mārketinga mērķiem, taču esat pārdomājis/usi, Jūs varat no tā atteikties un informēt mūs par to, uzrakstot mums uz [email protected]

Mēs nepārdosim, neatklāsim, neizplatīsim Jūsu personisko informāciju trešajai personai, ja vien mums nav Jūsu atļaujas vai to nepieprasa likums.

Ja Jums, šķiet, ka jebkura informācija vai dati, kas mums ir pieejami par Jums, ir nepareizi vai neprecīzi, lūdzu, uzrakstiet mums e-pastu pēc iespējas ātrāk uz iepriekšminēto e-pasta adresi. Mēs nekavējoties izlabosim neprecīzo vai nepareizo informāciju.

Pirkumu grozs