Laipni lūdzam zīmola Karla plašumos!

 
Karla ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots 2014. gadā, Rīgā Latvijā.
Tā dibinātāja un izveidotāja ir Jeļena Blate -Deksne.

Zīmols Karla dzima kā mana vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā. Tā tapa pirmie Karla zābaciņi. Tie bija pūkaini, gaiši un mīksti kā mākoņi, tāpēc arī “Karla” tika nosaukta par mākoņmeiteni, kas nesa tālāk šo sajūtu citiem. Mazulis ir kā brīnums, tīrs, gaišs un unikāls, kas liek pieaugušajiem kļūt labākiem. Tāpēc Karlas izstrādājumi izceļas ar lakonisku dizainu, tīrām krāsām un spēcīgu individualitāti, bērnu kolekcijām izmantojot tādus materiālus kā merino vilnu, kažokādas, mežģīnes, pērles, samts , kokvilna.

Zīmols līdz ar bērniem aug un mērķtiecīgi attīstās. Priecē un ļauj ietērpt vissirsnīgākās sajūtas un vēlējumus Karla izstrādājumos, dāvājot tos mazulim nākot pasaulē, raudzībās un citos īpašos, priekpilnos brīžos, kad vēlamies paust mīlestību.

Mazuļu ienākšana ģimenē, sievietes nedrīkst aizmirst arī par sevi. Tāpēc Karla izstrādāja kolekciju arī sievietēm - adījumi un mājas aksesuāri. 

Karla misija ir radīt patīkamas sajūtas, komfortu! Prieku dāvināt, prieku saņemt un prieku valkāt!

Karla klienti ir cilvēki, kas novērtē kvalitāti, komfortu, skaistu un lakonisku dizainu. Karla klienti priecājas par dzīvi, saskata skaistumu detaļās un labprāt iepriecina sevi un mīļos arī ikdienā. Tie ir cilvēki, kuri tic, ka jau no bērnības svarīgi bērniem radīt priekšstatu par vērtībām.

Es ļoti priecājos, ka esat iegriezies mūsu tīmekļa vietnē. Ceru, ka lietas no Karla jums kļūs par priecīgu notikumu vai to, kas Jum rada lielisku noskaņojumu.


Ar mīlestību,

Jeļena


0
 .