Laipni lūdzam zīmola Karla plašumos!

 
Karla ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots 2014. gadā, Rīgā Latvijā.
īpašniece un uzturētāja ir Zane Zālīte.

Zīmols Karla dzima kā vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā. Tā tapa pirmie Karla zābaciņi. Tie bija pūkaini, gaiši un mīksti kā mākoņi, tāpēc arī “Karla” tika nosaukta par mākoņmeiteni, kas nesa tālāk šo sajūtu citiem. Mazulis ir kā brīnums, tīrs, gaišs un unikāls, kas liek pieaugušajiem kļūt labākiem. Tāpēc Karlas izstrādājumi izceļas ar lakonisku dizainu, tīrām krāsām un spēcīgu individualitāti, bērnu kolekcijām izmantojot tādus materiālus kā merino vilnu, kažokādas, mežģīnes, pērles, samts , kokvilna.

Zīmols līdz ar bērniem aug un mērķtiecīgi attīstās. Priecē un ļauj ietērpt vissirsnīgākās sajūtas un vēlējumus Karla izstrādājumos, dāvājot tos mazulim nākot pasaulē, raudzībās un citos īpašos, priekpilnos brīžos, kad vēlamies paust mīlestību

Kopš dienas, kad Karla sāka raudzīties un rūpēties par mazo prinču un princešu labsajūtu, ir izkristalizējies būtiskākais – katru brīdi ir vērts aptvert. Sākot no miega trūkuma līdz smieklu rosinātiem glāstiem, katrs mirklis ir maģisks pagrieziena punkts jūsu ģimenei. 

Tāpēc Karla veidotais apģērbs kā sargeņģelis ietērpj bērniņu, to sagaidot pasaulē, un ikvienā skaistā atskaites solī, sākot no dzimšanas dienas līdz viena gada vecumam.

Vēlmē mazuļa gaidīšanas laika siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā, radies zīmola kolekcijas turpinājums. Burvīgi mazas greznības – tā vārdos varam ietērpt mazo prinču un princešu samta un personalizēto apģērbu un aksesuāru papildinājumu, kas izlolots sapludinot roku darba meistarību ar izteikti karalisku attieksmi.

Tāpat kā mazuļa piedzimšanas brīdī, neizskaidrojama debesu burvība ir arī katra izstrādājuma sirdī. Personalizēts pirmais mazuļa komplektiņš vecākiem ļaus saglabāt patiesi nevainojamo satikšanās brīdi. Ar maigu pieskārienu un izmeklētām detaļām samta komplektiņi atspoguļo zīmola būtību – lakonisku dizainu, tīras krāsas, spēcīgu individualitāti un aristokrātiskus toņus, kas caurvij Karla izstrādājumus. Personalizēti karaliskie komplekti, kas satikšanās brīdim izraudzīti ar beznosacījumu mīlestību, arī pēc gadiem ar nostalģiju tiks pārcilāti, sasmaržoti un pacels augstu spārnos.


Mazuļu ienākšana ģimenē, sievietes nedrīkst aizmirst arī par sevi. Tāpēc Karla izstrādāja kolekciju arī sievietēm - adījumi un mājas aksesuāri. 

Karla misija ir radīt patīkamas sajūtas, komfortu! Prieku dāvināt, prieku saņemt un prieku valkāt!

Karla klienti ir cilvēki, kas novērtē kvalitāti, komfortu, skaistu un lakonisku dizainu. Karla klienti priecājas par dzīvi, saskata skaistumu detaļās un labprāt iepriecina sevi un mīļos arī ikdienā. Tie ir cilvēki, kuri tic, ka jau no bērnības svarīgi bērniem radīt priekšstatu par vērtībām.

Es ļoti priecājos, ka esat iegriezies mūsu tīmekļa vietnē. Ceru, ka lietas no Karla jums kļūs par priecīgu notikumu vai to, kas Jums rada lielisku noskaņojumu

Ienāciet KARLA pasaulē un atrodiet mazās greznības mazuļu pirmajam, maģiskajam dzīves gadam!


Ar mīlestību,

Zane Zālīte


Pirkumu grozs